Wiodący producent narzędzi do obróbki drewna, PCV oraz aluminium w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Inżynier utrzymania ruchu maszyn.

Miejsce pracy: Małopolska/Skawina

Opis stanowiska:

  1. Koordynowanie prac podległego personelu, a w tym rozwijanie kompetencji pracowników
  2. Dbanie o jakość procesów i produktów
  3. Nadzór nad utrzymaniem sprawności parku maszynowego
  4. Planowanie harmonogramów przeglądów, remontów i konserwacji
  5. Zapewnienie spójności dokumentacji maszyn i urządzeń
  6. Monitorowanie i raportowanie wskaźników utrzymania ruchu
  7. Nadzór nad kosztami utrzymania ruchu
  8. Uczestniczenie w nowych wdrożeniach oraz inwestycjach
  9. Współpraca z podmiotami zewnętrznymi (serwisanci, dostawcy części)
  10. Współpraca z pozostałymi działami firmy, w tym z działem Badań i Rozwoju
  11. Zminimalizowanie opóźnień i przestojów maszyn.

Forma zatrudnienia:

  • umowa o pracę

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość rysunku technicznego / maszynowego
  • Znajomość Inventor lub Solidworks
  • Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu mechaniki i budowy maszyn
  • Znajomość języka obcego (angielski lub niemiecki)

CV z listem motywacyjnym proszę przesłać na adres: sekretariat@frezwid.com.pl

Wybrani kandydaci będą zapraszani na rozmowę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listów motywacyjnych na adres:

ZPH Frezwid sp.j. 32-050 Skawina, ul. Piłsudskiego 7B lub sekretariat@frezwid.com.pl

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb ZPH Frezwid sp.j. niezbędnych dla celów rekrutacji( zgodnie z Ust. z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883)